Nový umělecký obchod „ARTshop“ najdete jako součást přízemí Domu Štěpánka Netolického v Třeboni, kde se od roku 2016 nachází také galerijní prostory a začíná zde prohlídka Stálé expozice Centra Třeboňského rybníkářského dědictví.

ARTshop reaguje na současný trend v oblasti českého umění a designu. Záměrem je zde představit především české výtvarníky, designéry, skláře, šperkaře a umělecké návrháře. Najdete zde výjimečné produkty ze skla a designové tvorby. Jejich autoři jsou neokoukanými, ale špičkovými umělci ve svých oborech, svá díla pravidelně vystavují a prezentují v uměleckém světě a galerijní tvorbě.

V současnosti zde prezentují svoje díla z uměleckého betonu designeři Aspoň Tohle s.r.o., sklář a šperkař Jana Beránek, výtvarník a ilustrátor Jindra Čapek, šperkařka a výtvarnice Oli Divišová, výtvarník Petr Ettler, umělecká výtvarník a muzikant Jaromír99, šperkařka Milena Fabiánová, výtvarnice Barbora Heřmanová, keramička Jana Hlávková, výtvarník Zbyněk Hraba, mistr kovářský David Habermann, umělecký sklář Petr Janský, výtvarník Miroslav Mužík, výtvarník Petr Palma, výtvarnice Alena Pincová, keramika Rabochovi, truhlář Martin Suchan, výtvarnice Daniela Šafránková, ak.malířka a držitelka mnoha ocenění – výtvarnice Hana Urbanová – členka Holaru, výtvarník Pavel Vavřík,  výtvarník Josef Záruba.

 

Líbilo by se Vám s námi spolupracovat při prodeji Vašich uměleckých děl? Napište nám na e-mail dum.stepanka.netolickeho@mesto-trebon.cz.

 

„Umění je dárek, který Vám nezevšední.“